Ekonomiczny i zielony dom

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to jeden z ważniejszych kroków, które możesz zrobić, by Twój dom był ekologiczny i bezpieczny zarówno dla bliskich, jak i planety. Szambo generuje duże koszty, może powodować nieprzyjemne zapachy w Twoim ogrodzie i dodatkowo szkodzi środowisku naturalnemu. Przydomowa oczyszczalnia to inwestycja, która zwraca się w ciągu kilku pierwszych lat, a dodatkowo dzięki niej możesz odzyskiwać oczyszczoną wodę i wykorzystać ją do nawadniania roślin w swoim ogrodzie.

Występuje kilka kategorii oczyszczalni, które różnią się między innymi technologią wykorzystywaną podczas pracy instalacji. Jest jednak kilka zalet, które posiadają wszystkie nasze rozwiązania:

  • Wysoka skuteczność oczyszczania przez długi czaspotwierdzona zgodnością z normą PN-EN:12566-3+A2:2013
  • Bezpieczeństwo stosowania, technologia certyfikowana w Unii Europejskiej (CE)
  • Bezzapachowe ścieki oczyszczone mogą być odprowadzane do rzek, jezior lub być ponownie wykorzystane do nawadniania obszarów rolniczych czy ogrodów.

Oczyszczalnia oprócz niskich kosztów eksploatacji to przede wszystkim również wygoda użytkowania.  Właściwie dobrana i wykonana instalacja zmniejsza liczbę Twoich obowiązków związaną z utrzymaniem domu, ponieważ nie musisz nieustannie kontrolować poziomu napełnienia zbiornika i planować wizyty wozu asenizacyjnego. Korzystając z pomocy AQT Concierge możesz w ogóle zapomnieć o ściekach i dbaniu o instalację, zrobimy to za Ciebie.